Novinky

Growing Pains a Memorial

12. října 2012 v 20:17 | Sharry
První díl 4. série už se nezadržitelně blíží na obrazovky CW, předtím si však můžete přečíst několik SPOILEROIDNÍCH drobečků k prvním dvěma epizodám, o které se podělila redakce Zap2it.
Spoilery k Growing Pains a Memorial
Na světě existuje jediná věc, se kterou můžete počítat a to je: když nové díly Vampire Diaries dorazili do
redakce Zap2it, přestali jsme dělat, co jsme dělali a začali sledovat. Je důležité mít v životě priority, jasný? CW nám št

ědře poskytla první dvě epizody 4. série s názvy "Growing Pains" a "Memorial", a i když jsme dostali přesné pokyny, co nesmíme prozradit, přesto pro vás máme několik pikantních informací. Takže poslední varování, protože odtud už to bude samý SPOILER!
Očekávejte opravdu sexy Stelena okamžiky. | Jako obvykle je zde jejich sladký romantický vztah a očividná symbolika, když Stefan navléká Eleně prsten na ochranu před sluncem na prst. Obzvlášť teď, když spolu můžou doslova strávit věčnost. Ale panečku na křížku, je to už pár let, co jsme viděli nějakou opravdu sexy a jiskrami nabitou scénu mezi Stefanem a Elenou -- a Stelena fanoušci si to opravdu užijí právě v druhé epizodě Memorial. Bohužel, ta špinavá-žhavá-upíří-smyslnost nekončí tak, jak by měla. (Končí to zvratky, lidičky. Krvavými zvratky. Byli jste varováni. Ohledně těch krvavých zvratků.)

A pak je tu Damon. | Damon, který... má z Eleniny volby ve finále 3. série pořád hořko v ústech, ale přesto je odhodlaný zůstat jejím přítelem. Samozřejmě se jejich vztah stále více komplikuje, potom, co si Elena vzpomene, že potkala Damona jako prvního a na jeho milá slova, na která ji donutil zapomenout (na obě dvě události). Delena fanoušci si přijdou na své, když se tyhle vzpomínky budou Eleně vracet -- dostanete možnost znovu prožít tyhle skvělé okamžiky z nové perspektivy. A ano, Elena se napije Damonovi krev, když Stefanova králičí strava nebude souhlasit s jejím bříškem... a řekněme, že to opravdu stojí za to.

V mnohých ohledech to vypadá, že je milostný trojúhelník zpět. Místo omílání starého Já-nevím-co-cítím, Elenin nový "stav" vede k novým problémům a novým vztahům mezi ní a bratry Salvatory.


Bonnie je úžasná. | V mnohých ohledech je hrdinkou první epizody. Zatímco všichni kolem dostávají od Rady pořádně nakopáno (od Rady, která je mnohem chytřejší, než jsme očekávali), je Bonnie aktivnější, mocná a stěžejní. Rozhodne se sama zabít -- alespoň dočasně -- aby přivedla Elenu zpět mezi živé. Co se stane potom, má na ni nesmírný dopad. Kat Graham se v první epizodě opravdu předvedla a v druhé, si pustí do domu někoho, kdo sem předtím nevstoupil. A to je super.

Elena jako upír, je ochromena díky svému soucitu. | Vzhledem k tendenci Mystic Falls být v jednom kuse krvavou lázní, tak fakt, že Elena teď může doslova cítit smutek jiných lidí je velkým problémem. Jako obvykle se snaží všechny přesvědčit, že je v pohodě, zatímco v sobě dusí všechny vypjaté emoce, které na ní mají intenzivní vliv.

Nečekané objevení se na scéně! | Pochopitelně vám neřekneme, o koho se jedná, protože máme naší práci rádi, ale někdo, o kom jsme si mysleli, že ho vidíme naposled, si zaskočí do jedné z prvních epizod zpátky.

Jeremy a mrtví. | Předpokládáme, že Jeremy pořád vídá mrtvé. Ale, to není jediná věc, kterou vidí, kdežto ostatní lidé ne. Hmmm.

Klaus/Tyler je fantastický. | Ano, zbožňujeme Josepha Morgana a je očividné, že bude zpět -- mezitím si ale nezapomeňte užít Michaela Trevina jako Klause, protože odvedl dobrou práci a je to prostě zatracená sranda ho sledovat. (Jen tak mimochodem, Klaus a Caroline se ocitnou v žhavé intenzivní chvilce -- zatímco je v Tylerově těle. Ale na Klausovu obranu, se jí to pokoušel říct, než ho svými rty umlčela.) Později, když už má Tyler svoje tělo zpátky, uvidíme od něj opravdu heroický okamžik, který se utvářel velmi dlouho. Co se Klause týče, tak první věc, kterou udělá, jakmile se ocitne ve svém těle je, že někomu pěkně surově zlomí srdce.


Damonův nový přítel. | Nějakou dobu se ví, že se Damon v druhé epizodě svěří "nečekanému příteli" -- a taky že jo. Ale je jasné, že Alarica jen tak snadno nenahradí. Dokonce přiměje Elenu, aby si přesedla, když si zkusí sednout na židli, na které v Mystic Grill baru sedával Alaric.

Další upíří lovec, tentokrát z minulosti

12. října 2012 v 20:12 | Sharry
Novým záporákem, který bude po neurčitou dobu škodit našim upírům v Mystic Falls je, jak jsem psala dří
Další upíří lovec, tentokrát z minulosti
ve, je lovec upírů ztvárněný Toddem Williamsem. Ve flashbacku se však dočkáme dalšího lovce jménem Alexander. Článek je

v místech VÍCE SPOILEROIDNÍ.

Podle Zap2it byl právě do role upířího love Alexandra z roku cca 1100 obsazen skotský herec Paul Telfer. Alloy Entertainment dále dodává, že by měl být "robustní, pohledný a charismatický a mít záhadné spojení s Rebekou, které by mohlo být romantické povahy." Jeho setkání s Rebekou také docela dost odhalí o jejím charakteru. Intriguing. Paul jste mohli vidět naposledy v NCIS nebo Hotel Babylon.

Když už se bavíme o flashbacích, tak podle jedné spoileroidní informace se ocitneme v 2. světové válce a tentokrát se do války vydá Stefan ... a ano, uvidíme ho v uniformě.

Ve finále se dočkáme odmaturování našich hrdinů

12. října 2012 v 19:10 | Sharry

Ačkoli se většinou nezdá, že by někdo z hlavních hrdinů do školy vůbec chodil, tedy pokud se zde zro
Ve finále se dočkáme odmaturování našich hrdinů
vna nekoná nějaký ten ples, kde můžete přijít k úhoně, tak podle prvotních informací ve finále 4. série Elena a její přát

elé odmaturují. Jak vše nakonec dopadne si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. O své plány se s EW mezitím podělila žena v pozadí Upířích deníků, Julie Plec.
Většina fanoušků už možná slyšela, že 4. série pravděpodobně skončí tím, že Elena odmaturuje na Mystic Fallské střední. A proč že to tak bude? "Paul Wesley se na mě tenhle rok podíval a řekl: ,Už se nemusím tenhle rok vracet na střední, že jo?'" svěřuje se se smíchem výkonná producentka Julie Plec reportérům z EW. "A já jsem na to řekla ,Jo, musíš. Jsi na střední.' A on na to ,To je k smíchu.' Já zase ,Jsi středoškolák. Když nebudeš chodit na střední, jaký to má smysl?' Paul odpověděl ,Vypadám směšně. Všichni vypadáme směšně. Je nám pře 100, neměli bychom chodit na střední.' Tak jsem mu na to řekla ,No, ještě jeden rok, tak to překousni.'"
I když Plec tvrdí, že se koncem série zaměříme na maturity, vše se ještě může změnit. "Podívejte, o čem jsem hodně mluvila, že se v nadcházející sérii objeví, jsou lidé. Scénáristé a já se zaměříme na část života, kdy dospívání pomalu končí a velkým milníkem je právě maturita. Činíte velké rozhodnutí: Opustím domov nadobro? Zůstanu? Můžu se rozloučit s tímhle městem, které pro mě bylo tak důležité? Rozloučím se s lidmi, kteří jsou pro mě důležití? Vstoupím do světa a začnu žít a dospěju? Nebo se schovám tady, kde mám pohodlí, i když to pro mě není zrovna to nejlepší místo? To je spousta dobrých otázek, které doprovází naše postavy - ať už lidi nebo nadpřirozené bytosti - spolu s blížící se maturitou. Otázky o tom, kým jsou, kým by měli být a co by měli dělat dál se životem."
Nina Dobrev, jejíž Elena nejen podstupuje svou proměnu v upíra, ale také se stává ženou, je ohledně maturování s Julie za jedno. "Haló, školní ples. Krásné šaty. Ozdobná květina," žertuje. "Ale bude to fajn. Paul má pravdu. Všichni se seriálem rosteme a stáváme se dospělými a středoškoláky můžeme hrát jen určitou dobu, aby byli stále uvěřitelní. Myslím, že rozhodně na to došel čas a bude to dobrý odrazový můstek pro finále a další období Upířích deníků."
Jinak, když už je Nina zmínila o "krásných šatech", využili jsme příležitosti a zeptali se, kde Elena přišla k šatům z plesu na počest rodiny Mikaelsonových (Dangerous Liaisons). "Věřte mi, přesně na to samé jsem se taky ptala," přiznává Nina se smíchem. "Jsem si celkem jistá, že ještě hodinu před začátkem plesu byla Elena ve škole. A pak se tam objeví s účesem a make-upem, jako by to vůbec nic nebylo. Nevím. Možná se mámě válely ty šaty ve skříni? Možná má Bonnie na vlasy a make-up nějaké kouzlo, podobně jako Popelka, jen se to odehrálo mimo kameru?"
 
 

Reklama