Ve finále se dočkáme odmaturování našich hrdinů

12. října 2012 v 19:10 | Sharry |  Novinky

Ačkoli se většinou nezdá, že by někdo z hlavních hrdinů do školy vůbec chodil, tedy pokud se zde zro
Ve finále se dočkáme odmaturování našich hrdinů
vna nekoná nějaký ten ples, kde můžete přijít k úhoně, tak podle prvotních informací ve finále 4. série Elena a její přát

elé odmaturují. Jak vše nakonec dopadne si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. O své plány se s EW mezitím podělila žena v pozadí Upířích deníků, Julie Plec.
Většina fanoušků už možná slyšela, že 4. série pravděpodobně skončí tím, že Elena odmaturuje na Mystic Fallské střední. A proč že to tak bude? "Paul Wesley se na mě tenhle rok podíval a řekl: ,Už se nemusím tenhle rok vracet na střední, že jo?'" svěřuje se se smíchem výkonná producentka Julie Plec reportérům z EW. "A já jsem na to řekla ,Jo, musíš. Jsi na střední.' A on na to ,To je k smíchu.' Já zase ,Jsi středoškolák. Když nebudeš chodit na střední, jaký to má smysl?' Paul odpověděl ,Vypadám směšně. Všichni vypadáme směšně. Je nám pře 100, neměli bychom chodit na střední.' Tak jsem mu na to řekla ,No, ještě jeden rok, tak to překousni.'"
I když Plec tvrdí, že se koncem série zaměříme na maturity, vše se ještě může změnit. "Podívejte, o čem jsem hodně mluvila, že se v nadcházející sérii objeví, jsou lidé. Scénáristé a já se zaměříme na část života, kdy dospívání pomalu končí a velkým milníkem je právě maturita. Činíte velké rozhodnutí: Opustím domov nadobro? Zůstanu? Můžu se rozloučit s tímhle městem, které pro mě bylo tak důležité? Rozloučím se s lidmi, kteří jsou pro mě důležití? Vstoupím do světa a začnu žít a dospěju? Nebo se schovám tady, kde mám pohodlí, i když to pro mě není zrovna to nejlepší místo? To je spousta dobrých otázek, které doprovází naše postavy - ať už lidi nebo nadpřirozené bytosti - spolu s blížící se maturitou. Otázky o tom, kým jsou, kým by měli být a co by měli dělat dál se životem."
Nina Dobrev, jejíž Elena nejen podstupuje svou proměnu v upíra, ale také se stává ženou, je ohledně maturování s Julie za jedno. "Haló, školní ples. Krásné šaty. Ozdobná květina," žertuje. "Ale bude to fajn. Paul má pravdu. Všichni se seriálem rosteme a stáváme se dospělými a středoškoláky můžeme hrát jen určitou dobu, aby byli stále uvěřitelní. Myslím, že rozhodně na to došel čas a bude to dobrý odrazový můstek pro finále a další období Upířích deníků."
Jinak, když už je Nina zmínila o "krásných šatech", využili jsme příležitosti a zeptali se, kde Elena přišla k šatům z plesu na počest rodiny Mikaelsonových (Dangerous Liaisons). "Věřte mi, přesně na to samé jsem se taky ptala," přiznává Nina se smíchem. "Jsem si celkem jistá, že ještě hodinu před začátkem plesu byla Elena ve škole. A pak se tam objeví s účesem a make-upem, jako by to vůbec nic nebylo. Nevím. Možná se mámě válely ty šaty ve skříni? Možná má Bonnie na vlasy a make-up nějaké kouzlo, podobně jako Popelka, jen se to odehrálo mimo kameru?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.