Tyler Lockwood

13. října 2012 v 12:34 | Sharry
Hraje: Michael Trevino

Dabing: Jan Nedvěd

Tyler Lockwood
Základní info:
Tyler je syn Richarda a Carol Lockwoodových, jedné ze zakladatelských rodin Mystic Falls a také členů rady. I když jeho rodiče ví všechno o místních upírech, Tylerovi je vše utajováno, což vede také ke špatnému vztahu k oboum rodičům, zejména otci. Jako všichni muži od Lockwoodů má i Tyler v sobě vlkodlačí gen, který se aktivuje, když zaviní něčí smrt. To Tyler taky udělá a stane se vlkodlakem. Do této záležitosti ho uvede jeho strýček Mason, který si prošel úplně stejným obdobím jako teď Tyler.

Podrobnější popis:
Tyler zpočátku chodil s Vicki, Mattovo sestrou, o kterou ho ale připravil Jeremy, kerý si k Vicki vybudoval zvláštní vztah. To nastartovalo nenávist mezi Tylerem a Jeremym, což vyústilo také ve rvačku. Když je zařízení Jonathana Gilberta aktivováno, aby odhalilo všechny upíry, přístroj zapůsobí i na Tylera, který zrovna řídí auto a nabourá. Dozvídáme se, že vynález působí na všechny mystické bytosti, čímž Tyler je, ale doteď o tom nevěděl. Až teprve strýček Mason, který přijíždí na pohřeb svého bratra, ho zasvětí do rodinného tajemství - Lockwoodovi jsou vlkodlaci.

Aby ale byla kletba aktivována, musí Tyler zavinit něčí smrt. Když to neudělá, nestane se vlkodlakem, ale bude pouze agresivnější a náladovější (což už je) jedinec. Katherine se ale postará, aby Tyler zavinil něčí smrt a ten se následně každý úplněk promění ve vlkodlaka. Protože po smrti Masona mu nemá kdo pomáhat, naváže užší vztah s upírkou Caroline, která mu poskytne nápomocnou ruku. Tyler na čas z Mystic Falls odjede, aby se vyrovnal se svojí vlkodlačí stránkou, brzo se ale vrací. Málem se stane Klausovo vlkodlakem, který bude obětován při rituálu, naštěstí je ale zachráněn Mattem a Damonem, kterého shodou okolností později pokouše.

Tyler si vybuduje silný vztah s Caroline, se kterou začne chodit. Poté, co je Klausem přeměněn ve svého prvního hybrida, se mu stává oddaným a poslouchá ho na slovo. Dokonce i proti své vůli pokouše Caroline. Tyler ví, že takhle už to dál s oddaností nejde, a proto zavolá na pomoc Caroline tátu Billa, aby mu pomohl zbavit se ze řetězů Klause. Bill Tylerovi poradí, že pokud se časem naučí provádět bezbolestnou proměnu, pouto oddanosti zmizí. Proto Tyler znovu opouští Mystic Falls, aby se to naučil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.