Mikael Mikaelson

13. října 2012 v 12:41 | Sharry
Hraje: Sebastian Roché

Mikael Mikaelson
Základní info:
Mikael patří mezi Původní upíry, rodinu, ze které pochází všichni upíři. Jeho manželkou je čarodějka Esther, se kterou měl celkem 5 dětí - Elijaha, Rebeccu, Kola, Finna a Henrika. Mikael je také nevlastním otcem Klause.

Podrobnější popis:
Během 10. století žil Mikael se svou ženou Esther v Evropě, protože ale hledali místo, kde by mohli mírumilovně žít, řekla jim čarodějka Ayanna o Novém světa za oceánem - Amerikou. Když se tam odstěhovali a měli spolu spoustu dětí, zjistili, že toto místo není tak mírumilovné a o úplňku jsou tu lidé, kteří se mění ve vlkodlaky. Mikael usoudil, že všichni musí být silnější než jsou vlkodlaci a proto se obrátil na svou ženu Esther, která byla také čarodějka, aby je udělala mocnějšími. Ta je pomocí kouzla proměnila v upíry.

Když se Mikael dozvěděl, že jeho žena mu byla nevěrná právě s vlkodlakem, povraždil celou vlkodlačí vesnici, čímž rozpoutal nenávist mezi vlkodlaky a upíry. Sám Mikael začal nesnášet upíry a živil se právě jejich krví. Po "smrti" jeho ženy se rozhodl, že půjde po svých dětech a zničí je. Celá staletí hledal Klause, když už mu byl nablízku, tak zase utekl. Na začátku 90. let přichází Mikael do Mystic Falls, kde se údajně nachází dvojnice Petrové, než stačí ale město prohledat, je zavřen do rakve pomocí kouzla čarodějkou Abby Bennettovou.

Až ve 21. století je z hrobky vypuštěn Katherine a Jeremym. Ihned se vydává k bratrům Salvatorům a nabízí jim, že jim pomůže zničit Klause nadobro, protože vlastní zbraň, která dokáže zabít Původního upíra - kolík z Bílého dubu. Při své misi ale neusěpěje a naopak je svojí zbraní zabit Klausem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.