Matt Donovan

13. října 2012 v 10:44 | Sharry
Hraje: Zach Roerig

Dabing: Jan Škvor

Matt Donovan
Základní info:
Matt je bratrem Vicki, své nerozvážné sestry, o kterou se neustále stará, protože ta stále lítá v průšvihu. Matt bydlí se svojí sestrou sám, protože jejich máma Kelly cestuje se svým přítelem. Dříve Matt chodil s Elenou, ale po smrti jejich rodičů se rozešli, což Matt dlouho nemohl překousnout. I když už je to nějaká doba, co se rozešli a Elena nyní chodí se Stefanem, stále mu leží v hlavě.

Podrobnější popis:
Vicki nadělává Mattovi spoustu problémů a když jí Damon promění v upíra a Stefan jí následně zabije, Mattovi je řečeno, že Vicki opustila město. Až když je nalezeno její tělo, dozvídá se Matt pravdu o své sestře. Její ztrátu nese krutě, těžké období mu pomůže překonat Caroline, se kterou začne chodit. Když je ale Caroline proměněna v upíra, nastávají problémy a Matta občas pokouše, poté ho ovlivní, aby zapomněl. Tento vztah dlouho nevydrží a rozchází se.
Když je Matt napaden čarodějem Jonasem Martinem, Caroline ho vyléčí svou krví a řekne Mattovi pravdu o upírech. Ten se na chvilku spolčí s šerifkou Forbesovou, která se nedokáže přenést přes to, že její dcera je také upír. Matt se dozví také o tom, že Tyler je vlkodlak, dokonce ho osvobodí z Klausovo vězení, ale zrovna ve chvíli, když se Tyler proměňuje. Matt se tak zavírá s Caroline v Lockwoodovic sklepení, kde počkají, až se Tyler vyřádí.
Když se Matt dozví, že když Jeremy zemřel, vidí duchy, rozhodne se Matt utopit. Poté je ale zachráněn Bonnie a znovu oživne. Následně Matt vídá svou mrtvou sestru Vicki, která mu pomůže provést kouzlo, které otevře průchod z druhé strany k nám, což vyústí v nemalé problémy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.