Jules

13. října 2012 v 12:30 | Sharry
Hraje: Michaela McManus

Dabing: Kateřina Lojdová

Jules
Základní info:
Jules je vlkodlak a jejím dobrým přítelem je Mason Lockwwod, se kterým byla ve smečce vlkodlaků a ráda s ním surfovala. Po zmizení Masona se Jules vydává do Mystic Falls, kde se dozví nelítostnou zprávu, že Mason byl zabit upíry - Damonem a Stefanem Salvatorovými. Proto svolá do města svou smečku vlkodlaků, kteří se chtějí pomstít.

Podrobnější popis:
Jules nejdříve zvyklá Tylera, když mu řekne, že jeho strýček Mason byl zabit upíry. Tyler vůbec do teď o upíří existenci nevěděl, proto ho to dost vezme, když se dozví, že i jeho blízká "kamarádka" Caroline patří mezi ně. Jules společně se svojí smečkou napadnou bratry Salvatory, aby se mohli pomstít. Bratři jsou ale zachráněni Elijahou, který slíbil, že bude chránit přátele Eleny. Vlkodlaci společně s Jules mají nový plán - odevzdat Elenu Klausovi a zlomit tak falešnou kletbu Slunce a Měsíce. Znovu Salvatorům a Eleně pomůže Elijah.

Jules se rozhodne pomoci Tylerovi s vyrovnáním, že i on je vlkodlak, a proto spolu opouštějí Mystic Falls. Po nějakém čase se ale oba vracejí, protože Tyler chce vidět svou zraněnou matku, která si ublížila. Jules je ale chycena Klausem a poté co selže plán obětovat Tylera v Klausovo rituálu, přichází na řadu Jules. Jules je obětována za vlkodlaky, umírá a pomůže tak Klausovi stát se prvním hybridem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.