Isobel Flemming

13. října 2012 v 12:18 | Sharry
Hraje: Mia Kirshner

Dabing: Kateřina Velebová

Isobel Flemming
Základní info:
Isobel je Alarickovo pohřešovanou manželkou a biologickou matkou Eleny, kterou měla v mládí s Johnem Gilbertem, se kterým se společně Eleny vzdali a odevzdali jí Johnovu bratrovi. Než Isobel opustila Alaricka, dala mu magický prsten, který vyléčí každého, kdo zemře nadpřirozenou smrtí. Poté se vydala svým osudem a po dlouhém studování okolí Mystic Falls a tamních upírů a mýtů, narazila na Damona Salvatora, po kterém chtěla, aby jí přeměnil v upíra. Ten to udělá.

Podrobnější popis:
Isobel se vrací do Mystic Falls, aby získala zařízení Jonathana Gilberta, odhalila všechny upíry, kteří byli v hrobce, a na příkaz Katherine je zabila. O Elenu nemá vůbec zájem a dokáže jí to, když unese Jeremyho a otráví Matta. Jediné, co chce, je to zařízení. Jakmile ho dostane, dá ho Johnovi, který se postará o zbytek a upíry zabíjí. Poté Isobel odjíždí z města.

Isobel se na scéně objeví, když Klaus chce Elenu, aby jí mohl obětovat při rituálu. Isobel si nyní hraje na starostlivou matku a chce Elenu před Klausem ochránit. Tvrdí, že také chtěla zabít upíry v hrobce, protože kdyby jeden z nich promluvil, že Katherine žije, dovedlo by to Klause do Mystic Falls, kde by objevil Elenu. Je také odhaleno, že Isobel přijela do Mystic Falls, protože byla ovlivněna Klausem, aby Elenu dostala do bezpečí, chytla Katherine, kterou chtěl Klaus, a získala měsíční kámen. Jakmile tohle všechno splní, je Isobel odproštěna od ovlivnění. Když vidí, co udělala, sundá si svůj náhrdelník, který jí umožnil chodit za denního světla, a před očima Eleny shoří žárem slunce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.