Finn Mkaelson

13. října 2012 v 12:43 | Sharry
Hraje: Caspar Zafer

Finn Mikaelson
Základní info:
Finn patří mezi Původní upíry, rodinu, ze které pochází všichni upíři. Finn byl proměněn v upíra v 10. století svou matkou jako obrana, která má sloužit proti nepřátelským vlkodlakům. Jeho otec je upír Mikael a čarodějka Esther. Finn má celkem ještě pět sourozenců - Klause, Elijaha, Rebeccu, Kola a Henrika.

Podrobnější popis:
Když byl Finn proměněn v upíra, nenáviděl být touto bytostí stejně jako jeho otec Mikael, přesto dokázal najít v jedné upírce skutečnou lásku - v Sage. Už ve 12. století je Finn probodnut dýkou Klausem a uzavřen na dlouhých pár let do rakve. Až Elijah, který se rozhodne sjednotit rodinu a vysvobodit ji z rukou Klause, je Finn konečně probuzen. Poté, co se na scéně objeví matka Původních Esther, se přidává k jejímu ďábelskému plánu zabít všechny její děti. Pomůže jí pomoct vytvořit kouzlo, které sjednotí celou rodinu tak, že když zemře jeden, zemřou všichni. Když ale jejich plán nevyjde, Finn s Esther mizí.

Klaus a Rebekah se vrací za Finnem a pokouší se ho přesvědčit dostat ho na jejich stranu tím, že ho přivedou zpět ke své lásce Sage. S tou prožije nádherný den, ale ten je přerušen Stefanovo plánem a Matt vrazí kolík z Bílého dubu Finnovi do srdce a ten umírá. Později se dozvídáme, že každý upír, kterého Finn proměnil, a jakýkoliv jiný upír, který byl proměněn Finnem a někoho dalšího proměnil, zemře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.