Elizabeth Forbes

13. října 2012 v 10:45 | Sharry
Hraje: Marguerite MacIntyre

Dabing: Zuzana Hykyšová
Elizabeth Forbes
Základní info:
Elizabeth je matkou Caroline, se kterou nemají zrovna vřelý vztah a manžel Bill Forbes ji opustil kvůli jinému muži. Elizabeth kráčí ve šlépějích svých předků, takže se stala šerifkou Mystic Falls, zatímco je už od dětství vychovávána v nenávisti proti upírům. Forbesovi patří mezi rodiny zakladatelů, takže je taktéž členkou Rady. Díky svému postavení u policie zakrývá stopy po upírech a udržuje tak město v nevědomosti.

Podrobnější popis:
Poté, co Zach na delší dobu "odcestuje" (je zabit Damonem), stává se Damon pravidelným zásobovatelem Sporýše a platným členem Rady, právě Elizabeth si nejvíce s Damonem rozumí a nemá ani tušení, že je upírem. Damon Elizabeth pomůže vyřešit několik jejích případů ohledně upírů a získá si tak naprostou její důvěru. Není divu, že je to pro ní šok, když jí Mason Lockwood oznámí, že Damon a Stefan jsou upíři. Elizabeth se rozhodne proti nim zakročit, poté jí čeká další rána a to, že i její dcera Caroline se stala upírkou.

Tyto novinky Elizabeth nese krutě, ale nakonec přijme Caroline zpět jako svou dceru a tajemství bratrů Salvatorů neprozradí ostatním členům rady. Když se do města vrátí její manžel Bill a uvězní Caroline, je to právě Elizabeth, která svou dceru ochrání a dostane jí zpět. Po Billovo smrti pátrá po záhadném vrahovi v Mystic Falls, který vraždí členy rady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.