Elijah Mikaelson

13. října 2012 v 12:46 | Sharry
Hraje: Daniel Gillies

Dabing: Radek Kuchař

Elijah Mikaelson
Základní info:
Elijah patří mezi Původní upíry, rodinu, ze které pochází všichni upíři. Elijah byl proměněn v upíra v 10. století svou matkou jako obrana, která má sloužit proti nepřátelským vlkodlakům. Jeho otec je upír Mikael a čarodějka Esther. Elijah má celkem ještě pět sourozenců - Klause, Rebeccu, Kola, Finna a Henrika.

Podrobnější popis:
Elijah a Klaus měli stejnou lásku - Tatii, o kterou neustále soupeřili. Když byli oba proměněni v upíry a museli tak vypít lidskou krev, byla to krev právě jejich lásky, která jim pomohla dokončit proměnu. O existenci dvojnice Petrové se dovídá díky Rose a Trevorovi, kteří unesly Elenu, aby ji předali Klausovi a vyměnili ji za svou svobodu. Do Mystic Falls přichází, aby zabil Klause, svého bratra, který celou jejich rodinu povraždil. Když dojde na věc a Elijah je připravený Klause zabít, dozvídá se, že jeho rodina je uvězněná v rakvích, které Klaus má neustále při sobě. Elijah tak nechává Klause naživu v domnění, že ho zavede za svou rodinou. Ten ho ale probodne dýkou potřenou popelem z Bílého dubu a uloží ho do rakve k ostatním členům rodiny.

Po nějakém čase Damon vytáhne Elijahovi dýku ze srdce a ten se opět probouzí. Elijah probudí i zbylé své sourozence a společně s nimi se pokusí s Klausem skoncovat, ale na scéně se objeví údajně mrtvá Esther, matka všech Původních, která chce rodinu dát zase dohromady. Brzy se ale zjistí, že Esther chce právě všechny své děti zabít. Poté, co zmizí neznámo kam, opouští i Elijah Mystic Falls.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.